Problem desktop (Polish speaker help needed)

Your English is not clear.

Please use a translator.

2 Likes

how to translator I have to write in Polish or English

Write in Polish then paste translation

only they are ok only how to add a solution with drivers without jamming needs to players so what you need to add action and also additional under the wine also ask

Cześć przyjacielu, przykro nam, że mamy duże problemy ze zrozumieniem tego, co piszesz. Tłumaczenie jest słabe. Możesz spróbować przetłumaczyć za pomocą deepl.com. Używam go teraz, mam nadzieję, że będziesz w stanie go zrozumieć. Dziękuję.

1 Like

Hello sincerely I want to know about the matter about installing the total installation to install nVidia was we installed quite also the format with the disk what next because we have a faulty system u driver needs information

1 Like

better reply in polish, I use translator

That damn Google may help me

Nadal bardzo trudno się czyta :frowning:
Proszę o odpowiedź w języku polskim.

Mamy instalowane system GURAD co dalej bo wygląda że mamy wadliwe u GPU NVIDIA co potrzeba dodawać do instalacja nvidia całość nie było zacina pod gracze i powinno śmigać poproszę o konfiguracją całość informacją pokolej

1 Like

Ok, he seems to be having a defective NVIDIA GPU.

Proszę opisać, co jest wadliwe w procesorze graficznym. Co nie działa?

Translator :
You have problem with nvidia GPU after installing the system and you are struck at that point

My brain :

Thinking …:thinking:

Finnally I got this thing may help u
https://forum.winehq.org/viewtopic.php?t=30494

Sorry, The fact that translators aren’t perfect and mess the things that’s why I have think twise before answering

(Edited by FGD to remove garuda-inxi that was already provided)

Tu potrzeba coś instalować u sterowniki pod nvidia pełnego wiem że najnowszy ale coś brak tu coś widzisz a CPU pod i7-7700K nie wiem coś nie tak

Czy można uruchomić system?

1 Like

May be simple enough than wine

Właśnie zrobiliśmy to wszystko @virat_17 wine konfigurowałem też zrobiłem aktualne też nic tego potrzebuje od was orginalnego nie chce od obcego bo wiem może pojawiać error potrzebuje informację @FGD tego obecnie było problem po uruchomienia po instalacja śmiga a po uruchomienia problem coś trzeba dodawać do instalacja DXVK, coś tam do nvidia ogólne ja myślę trzeba dodawać pod związku sterowniki

@virat_17 nie chodziło we marzynie tylko głownie tu linux pod wine wiemy to działa i trochę coś zacina pod wine też testowaliśmy a poważnie potrzebuje dokładnie informacją

Twój problem dotyczy Wine i sterowników NVIDIA?

tak ogólnie potrzebuje informacją całkiem możesz opisać i co potrzeba opisać po kolej czy trzeba tam wypisać u komenda czy co

The Translator has trouble translating from Polish. :frowning: That sucks.

Translator ma problemy z tłumaczeniem z języka polskiego.
Jaką aplikację uruchamiasz przez Wine?

A jakie wy używacie wine do instalacja sterowniki do nvidia całkiem też podasz